Informacje

WITRYNA NALEŻY DO FIRMY SPRZEDAMSPOLKE.BIZ.PL

DANE KONTAKTOWE:

Adres: ul. Wadowicka 8a, 30-415 Kraków
E-mail: zapytanie@sprzedamspolke.biz.pl
Telefon: +12 376 49 67
Fax: +12 376 49 67
Rejestracja firmy w prestiżowym miejscu?

Zakładając firmę, bardzo istotne okazuje się zapewnienie jej atrakcyjnej lokalizacji. Niestety kwestia ta jest bardzo problematyczna.

Usytuowanie siedziby w korzystnym miejscu jest bardzo kosztowne, dlatego wielu przedsiębiorców nie może sobie na nie pozwolić. Z pomocą przychodzi usługa wirtualnego biura oferująca również wirtualny adres.

E-adres polega na rejestracji siedziby firmy w miejscu, w którym swoje usługi świadczy wirtualne biuro. Zazwyczaj są to centra największych polskich miast. To właśnie ta lokalizacja pojawi się na firmowej dokumentacji oraz znajdzie się w rejestrze. Firma tym samym stanie się o wiele bardziej wiarygodna i zyska w oczach potencjalnych klientów oraz kontrahentów.

Wirtualny adres pozwala przede wszystkim ograniczyć koszty związane z tradycyjnym wynajmem biura w luksusowej dzielnicy. Dzięki stosunkowo niedużym opłatom z usługi tej mogą skorzystać także niewielkie oraz dopiero rozpoczynające swoją działalność przedsiębiorstwa, zapewniając sobie tym samym większe szanse na odniesienie upragnionego sukcesu.